הסיפור שלי עם נטע – חלום שהתגשם מפגשים עם נערות ליווי

Byמנהל מערכת

הסיפור שלי עם נטע – חלום שהתגשם מפגשים עם נערות ליווי

הסיפור שלי עם נטע – חלום שהתגשם מפגשים עם נערות ליווי

התאהבתי בה ממבט ראשון, קראו לה נטע, בחורה מדהימה, שיער ארוך, בלונדינית מושלמת, שפתיים אדומות כדם, התהלכה כמו טווס, אי אפשר היה לפספס את הרגליים הארוכות והמושלמות שלה, הסיפור שלי עם נטע, סיפור בלתי נשכח.

אני חולה על נערות ליווי, אני תמיד חלמתי עליהן מאיזה עיתון או מגזין, אבל כשבאה אחת כזו מולי, זה ריגש אותי בצורה משמעותית.

לא יכולתי להפסיק להתלהב ממנה, פתאום בלי שום הודעה מראש, היא השילה את הבגדים מעליה, חייכה אליי וסימנה לי לבוא לחדר השינה המרווח.

הכול היה שם ורוד, היא הייתה סוג של ברבי, בדיוק כמו הגוונים שעטפו אותה. הרחתי את הריח על הצוואר שלה, זה היה ריח משכר חושים, משהו בלתי רגיל, טעם מדהים בדיוק כמוה.

היא נישקה אותי ברכות, משהו במגע שלה היה מאוד מזמין, הרגשתי מדהים, כמו על גג העולם, אי אפשר היה להרגיש אחרת.

כל הגוף רטט לי, השיער סמר לי בצורה שאין לה הסבר, התרגשתי מאוד.

היא זרקה אותי על המיטה, חיבקה אותי, והחלה לנשק את הצוואר, יורדת לאט ובזהירות לעבר איבר המין שלי, מנשקת אותו, חופנת את כולו ומכניסה לפה שלה.

פתאום אני מרגיש פרץ של חום, תחושה מושלמת שאין לה הסבר, היא הידקה את שפתיה על איבר המין שלי, הרגשתי שעוד רגע אני ברקיע השביעי, הפה שלה יורד ועולה, חם ורטוב, רוצה לגמור אבל מתאפק עוד קצת.

היא משילה את החצאית שלה, מתיישבת לי על הזין ומזיינת אותי חזק, אני לא יכול יותר ומרגיש את האורגזמה תוקפת אותי חזק,

אני גומר בתוך הקונדום שחודר אליה, האיבר שלי פועם בחוזקה כמו הלב שלי, אנחנו נשכבים יחד זה לצד זו אבל פתאום היא קמה ואומרת לי זהו, הגיע הזמן לעבור הלאה.

מתלבשת, שמה על עצמה את החזייה , עולה על השמלה המושלמת ונעלמת לעומת שבאה. מושלמת, מפזרת צחוק וחיוך ומרגשת, את זה אני הולך לזכור לעוד הרבה מאוד זמן.

 

About the author

מנהל מערכת administrator