עיסוי אירוטי – חלום שהתגשם

Byמנהל מערכת

עיסוי אירוטי – חלום שהתגשם

 

עיסוי אירוטי – חלום שהתגשם – תמיד הייתה לי פנטזיה מדהימה על סקס מושלם אבל קודם לכן עיסוי אירוטי בתל אביב עם מישהי שנראית מדהים, לא רציתי לפספס את החוויה המושלמת הזאת ואז נתנו לי המלצה שהלכתי עליה עד הסוף. אל גליה הגעתי במקרה, חבר המליץ לי אז כמו שכבר אמרתי, זרמתי עם זה עד הסוף. היא חיכתה לי במקום שהיה נכון לשנינו, שנינו היינו במערכת יחסים לא תקינה, רצינו לפרוק עול, שנינו לא היינו נשואים, יוצאים עם בת זוג או בן זוג מזה שנים, היא מעסה מדהימה ואני אחד שרוצה להגשים את החלום, להגשים את הפנטזיה שהולכת ומתרחקת ממני.

בחדר הייתה מיטה מפנקת, נשכבתי עליה, היא ביקשה ממני לא לחשוב על שום דבר, הייתי ערום כביום היוולדי, היא ליטפה אותי, העבירה יד על כל חלק בגוף שלי, הרגשתי את הזקפה שלי הולכת ומתפשטת עליי וקצת עליה.

היא פרצה בצחוק, כאילו זה רגיש אותה ,לראות גבר שעומד לו ככה בטירוף מהמגע שלה. היא לקחה עוד שמן מדהים, מרחה על כל הגוף שלי והחלה לעסות אותי באהבה, טוטאליות גמורה, מתחילה בתנועות מגרות לעלות ולרדת, אני מרגיש את היד שלה נסגרת על האיבר שלי.

אני מרגיש שעוד רגע לא אוכל לברוח מזה, אני מנסה להשהות עוד קצת את הגמירה אבל אז היא מתפשטת ומשגעת, מטריפה אותי עוד יותר.

השדיים הזקורים שלה עושים לי את זה בענק, אני חרמן אפילו יותר, לא יודע להסביר את זה, אף אישה לא עשתה לי את זה כמו שהיא.

אני מתגרה רצח, לוקח את המחשבות למקום אחר, שוב, אני מת לגמור אבל בכל פעם שהיא משפשפת לי את האיבר, אני מרגיש שעוד רגע מתפוצץ עליה סוג של הר געש ענק.

היא עוברת מהידיים אל הגוף שלה, נשכבת עליי, מורחת עם הגוף שלה את השמן עליי, מתמזגת איתי, מנשקת אותי בצוואר, בראש, בשפתיים, אני מרגיש איך הלשון שלה משתרבבת לי לתוך הפה, זה מחרמן אותי אפילו יותר.

בהפתעה גמורה ,בלי לשאול אותי יותר מדי, היא מכניסה את הזין שלי לתוכה ומזיינת אותי בחוזקה, אני מרגיש שזהו, אני לא יכול עוד, אני משפריץ בתוכה, גומר כמו מטורף, מגיע לשיא מושלם.

הזין שלי פועם בתוכה ,היא עדיין מחוברת אליי, היא נעה לאט ובזהירות ואני מרגיש, שזה הרבה מעבר עיסוי ארוטי, זו חוויה שלא אשכח עוד הרבה מאוד זמן.

About the author

מנהל מערכת administrator